Дитячі клуби
Шевченківського району
м.Львова

Львівські школярі створювали солодкі букети

Репортаж інтернет-газети "20 хвилин. Новини Львова" (10.06.2013)Гурток "Територія дружби" запрацював у Шевченківському районі Львова. Впродовж усього літа педагоги проводитимуть для охочих школярів безкоштовні майстер-класи. Кореспондент "20 хвилин" теж вирішила навідатися у гурток, аби дізнатися, як проходить день у львівських дітлахів.

Для школярів, які відвідують гурток "Територія дружби", влаштували майстер-клас з виготовлення солодких букетів. Львів'янка Софія Вовк принесла із собою усе необхідне, аби створити оригінальну композицію. Впродовж години дівчинка прислухалася до порад педагога. У результаті Софійка створила букет тюльпанів, помістивши їх у декорований кошичок.

 

 

– Спочатку я брала цукерку і причіпляла її на дерев'яну шпажку. Далі обмотувала все різнокольоровими серветками. Аби квіточки виглядали гарно, прикрасила їх метеликом. Вдома спробую ще раз зробити такий букет та подарую його мамі, – зауважила Софія Вовк.

 

Гурток "Територія дружби" наразі відвідують близько десяти дітлахів. Школярі під керівництвом педагога беруть участь у спортивних конкурсах та естафетах, а також долучаються до мистецьких майстер-класів. За словами організаторів, уже 12 червня діти власноруч виготовлятимуть святкові листівки.

 

– Ми створили такий гурток для дітей, батьки яких не знають куди їх подіти влітку. Усі наші заняття – безкоштовні. Щодня, окрім суботи та неділі, ми разом з дітлахами проводитимемо цікаві та пізнавальні майстер-класи. До нас може долучитися кожен школяр, який проживає у Шевченківському районі міста Лева, – зауважила Марта Геронович, педагог-організатор гуртка "Територія дружби".

 Создан 18 июн 2013Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання