Дитячі клуби
Шевченківського району
м.Львова

Повітряні змії

Майстер-клас для вихованців клубу "Дозвілля" (18-19.06.2013)18 та 19-го червня в клубі "Дозвілля" (вул. Замарстинівська,71) під керівництвом педагога-організатора Анастасії Горай для дітей був проведений майстер-клас по виготовленню повітряного змія.

 Перше заняття було відведене власне на виготовлення, а друге - на прогулянку по парку та запуск зміїв.
 Діти з великим захопленням взяли участь у майстер-класі, адже виготовлення змія - дуже цікавий та веселий спосіб провести час з дітьми.
 Повітряний змій  не тільки найперший в історії людства літальний апарат, але й твір мистецтва, ще й до того виготовлений власноруч.
 Для того, щоб змій піднявся необхідно трохи терпіння, працьовитості, шматок поліетиленової плівки або паперу, фарби або фломастери, кілька дерев'яних рейок, а також міцна нитка. І ще вітер, який так необхідний для запуску.
Хоча для новачка підняти змій у повітря справа непроста, вже з перших запусків змії почали тріпотіти над головами. Діти швидко навчились керувати іграшкою.
При запусках не слід забувати також про техніку безпеки - забороняється пускати змія під час грози, поблизу будівель та ліній електропередач.


Создан 20 июн 2013Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання