Дитячі клуби
Шевченківського району
м.Львова

Літній наметовий табір "Джерело-2013"

(01-12.08.2013, Закарпатська обл.,Свалявський район, с.Сусково-Мукачівський район, с.Чинадієво)Гуртківці УДЮМК Шевченківського району вирушили у Карпати. Поблизу села Сусково Закарпатської області діти  змогли гарно провести час та відпочити. Адже там дітвора з педагогами УДЮМК Володимиром Завгороднім та Наталією Манько облаштували наметовий  табір «Джерело».

Діти дихали свіжим карпатським повітрям, купалися в гірській річці Латориця та засмагали. Для них були організовані спортивні змагання, ігри на повітрі, творчі майстер-класи. На діток очікували туристичні походи на гору Синяк, а також екскурсія на страусину ферму та до палацу австрійського графа Шенборна з чудовим парком-дендрарієм і декоративним озером.

Окрім того, таборувальники взяли участь у чергуваннях з приготування їжі, прибиранні навколишньої території, заготівлі дров. Діти отримали теоретичні та практичні знання з туризму, поведінки на природі під час відпочинку.

В нашій установі склалася хороша традиція – влітку з гуртківцями вирушати в Закарпаття. Цього року це вже вдванадцяте. В мальовничому куточку, на горі над річкою Латориця розташували  наметове містечко, педагоги разом із вихованцями облаштували територію:  розклали намети, впорядкували ватру, кухню, ятрину. У програмі поїздки було передбачено час і для відпочинку, і для навчання. Особливо  дітвора полюбляла вечорами збиратися навколо ватри й співати пісні.

 

 

Більше фотографій дивіться на сайті в окремому альбоміОбновлен 14 авг 2013. Создан 13 авг 2013Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання