Дитячі клуби
Шевченківського району
м.Львова

Твори добро щодня!

Акція до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти17 лютого 2014 р. вихованці Дитячого клубу «Дозвілля» провели соціальну акцію «Твори добро щодня». На  пр. Чорновола біля Будинку побуту діти довели наскільки просто робити добрі вчинки і як позитивно впливають на людей усмішка й щирі емоції. Також вихованці перехожим виготовлені власноруч невеличкі сюрпризи.

Міжнародний день спонтанного прояву доброти — свято, яке ще маловідоме в Україні, яке потрібне нашому суспільству. Цей день має стати поштовхом та прикладом для інших. Дитячий клуб «Дозвілля» не залишився осторонь,  ми вийшли на вулицю, щоб разом з власноруч створеними малюнками подарувати львів’янам усмішки. Сподіваюся, наш вчинок не залишився непоміченим, і ми впевненні, що в серцях людей прокинеться той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня.

Андрій Воронін, педагог-організатор Дитячого клубу «Дозвілля» Шевченківського району

 

Дуже приємно, що проведення такої акції зініціювали самі діти та педагоги, ми проводили подібний захід минулого року і дітям це дуже сподобалось, загалом ця акція має навчальний аспект, як для дітей так і для кожного львів’янина. Окрім занять в гуртках педагоги проводять з дітьми різні тематичні пізнавальні бесіди на різні теми, як морального, так і наукового характеру і власне День добра вийшов, як практичне застосування теорії.

Ольга Каспришин, головний спеціаліст управління молоді, сім'ї та спортуСоздан 19 фев 2014Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання