Дитячі клуби
Шевченківського району
м.Львова

Підтримуємо спорт творчістю!
У Львові підтримують дитячу творчість. 13 лютого 2014 р. у міській раді відбулось нагородження вихованців дитячих клубів Львова за участь у конкурсі на підтримку Збірної України на ХХІІ Зимових Олімпійських іграх. Серед нагороджених троє вихованців дитячого клубу «Дозвілля» УДЮМК Шевченківського району Ярема Роксолана, Кіщак Марта і Мухортов Артем.

Основною темою творчого змагання були українські спортсмени на XXII Зимових Олімпійських іграх у Сочі-2014. Участь у конкурсі взяли 20 львівських дітей віком від 8 до 15 років, які навчаються у загальноосвітніх школах, ліцеях та установах дитячо-юнацьких молодіжних клубів (УДЮМК).
На малюнках діти зобразили такі зимові види спорту, як біатлон, фігурне катання, хокей.

 

Я хочу подякувати усім за участь у цьому конкурсі, він є дуже важливим для міста, адже Львів претендує на звання міста-господаря Олімпіади і боротьба за це звання буде непростою, але я переконаний, що ми виграємо. Ваші малюнки надихають спортсменів і всі, хто бере участь в Олімпіаді цього року, побачили ваші роботи,

Андрій Садовий, міський голова Львова 

 

Конкурс тривав із 28 листопада до 25 грудня з ініціативи Заявкового комітету Львів-2022, НОК України та Львівської міської ради.

Відтак, діти отримали подарунки від генерального спонсора «МТС Україна», а також промопродукцію від Львівської міської ради.

Всі знають, якою важливою для спортсменів є підтримка вболівальників, і ваші малюнки  — це неймовірний зразок такої підтримки, це надихає усіх спортсменів на здобуття перемоги,

Дмитро Пономаренко, директор Західного територіального управління «МТС Україна» 

 

Виставка робіт учасників конкурсу відбуватиметься в приміщенні Національного Олімпійського комітету України в Києві. Як повідомили у департаменті «Євро 2012» Львівської міської ради, найкращі 4 малюнки були відібрані для друку в промобуклеті Львів-2022.
Создан 19 фев 2014Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання